wyciągarki do lawetoświetlenieakcesoria do wyciągarekjak zamawiaćradzimy
regulamin

I. Zamawianie towaru
 1. Zamówienie w Sklepie Internetowym PRZEDRAJDEM.pl może złożyć osoba pełnoletnia.
 2. Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, e-mailem lub telefonicznie.
 3. Zamówienia których wartość wynosi poniżej 30 PLN (bez kosztów wysyłki) w przypadku jeśli wybiorą Państwo wysyłkę Pocztą Polską będą realizowane w ciągu 2-5 dni. Wysyłki kurierem i odbiory osobiste bez zmian
 4. Wszystkie ceny towarów w sklepie PRZEDRAJDEM.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
 5. Po złożeniu zamówienia poprzez stronę internetową otrzymają Państwo automatyczny e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia oraz instrukcją dotyczącą sposobu potwierdzenia zamówienia.
 6. Realizowane będą tylko potwierdzone zamówienia
 7. Sklep zastrzega sobie prawo do dodatkowego potwierdzenia zamówienia telefonicznie bądź emailem.
 8. W ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzimy jego przyjęcie. Prosimy o podawanie aktualnych numerów telefonów w celu weryfikacji zamówienia !
 9. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego.
 10. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane, w tym także ceny produktów nie są wolne od błędów oraz innych braków. Ewentualne błędy oraz braki nie są podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z handlowcem.
 11. Informacje o produktach i usługach zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.


II. Przetwarzanie zamówienia.
 1. Dostawy realizowane są na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS. W indywidualnych przypadkach możliwa jest wysyłka firmą przewozową wskazaną przez odbiorcę.
 2. Przy każdym z produktów określony jest przybliżony czas w jakim realizujemy wysyłkę - do tego należy doliczyć czas potrzebny przewoźnikowi na jej dostarczenie:
  Poczta Polska - ok. 2-4 roboczych
  Firma kurierska - ok. 1-2 dnia roboczego
  Liczone są tylko dni robocze od poniedziałku do piątku.
 3. Produkty przy, których widnieje informacja o wysyłce w ciągu 24h dostępne są w magazynie. 
 4. Aktualizacja stanów magazynowych odbywa się przynajmniej 1 raz dziennie.
 5. W przypadku, gdy jeden produkt zamówiło więcej osób pod uwagę brana jest kolejność zamówień.
 6. Realizowane będą tylko te zamówienia, które uda się potwierdzić w ciągu 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.
 7. Kupujący zostanie poinformowany o terminie wysyłki.
 8. W przypadku, gdy realizacja zamówienia w podanym czasie byłaby niemożliwa z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dalszego postępowania.
 9. Przy braku danego artykułu w magazynie zostanie zaproponowane dostarczenie innego artykułu o podobnych cechach.
 10. Zamówienie staje się wiążące z chwilą potwierdzenia przez sprzedającego. Informacje wysłane pod adres poczty elektronicznej, faksu lub złożone pod numerem telefonu podanym przez kupującego uznaje się za złożone kupującemu.


III. Koszty dostawy
 1. Koszty dostawy ponosi kupujący, chyba, że w opisie produktu określono inaczej.
 2. Dostawę w Polsce realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Pokrywamy koszty dostawy wyłącznie przy zamówieniach internetowych na łączną kwotę powyżej 1000,00 zł, które można spakować w jedną paczkę o wadze do 30 kg. Przy zamówieniach na niższą kwotę lub większej ilości paczek/wagi płaci kupujący według cennika dostępnego w zakładce DOSTAWA. W przypadku paczek powyżej 30 kg koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie.
 3. W przypadku braku możliwości spakowania zamówionego towaru do jednej paczki należy się liczyć ze zwielokrotnieniem opłaty za ilość wysłanych paczek. Również przy większych gabarytach paczek koszt dostawy może ulec zmianie. W takim przypadku kupujący zostanie poinformowany o wysokości opłaty przy potwierdzeniu zamówienia.
 4. W chwili odbioru kupujący obowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych w trakcie transportu będą uwzględniane jedynie po sprawdzeniu zawartości przesyłki w chwili jej odbioru. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest przesłanie na adres firmy PRZEDRAJDEM.pl protokółu reklamacyjnego spisanego razem z kurierem dostarczającym przesyłkę. Jeżeli artykuł jest objęty gwarancją zostanie ona dostarczona razem z produktem.
 5. Odbiór osobisty jest możliwy w Warszawie w siedzibie sklepu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu. Odbiory są możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 19:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 16:00.


IV. Zwroty.
 1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów (Dz.U.z 2000r Nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) konsumentowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w stanie niezmienionym (w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania) wraz z dowodem zakupu oraz kartą gwarancyjną (dla produktów posiadających drukowane karty gwarancyjne). Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.
 2. Możliwość zwrotu towaru dotyczy jedynie sprzedaży wysyłkowej, nie dotyczy zakupów odbieranych osobiście.
 3. Wszystkie zwroty należy wysyłać na adres:

  PRZEDRAJDEM.pl
  ul. Dembego 12
  02-796 Warszawa


V. Reklamacje.
 1. Towary znajdujące się w ofercie sklepu internetowego PRZEDRAJDEM.pl są fabrycznie nowe i są objęte rękojmią na wady ukryte.
 2. Reklamacje z tytułu rękojmi są rozpatrywane zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.
 3. Do towarów objętych gwarancją producenta dołączona jest podstemplowana przez Sprzedającego karta gwarancyjna wraz z dowodem zakupu, które stanowią podstawę do reklamacji. W przypadku braku pisemnej gwarancji producenta podstawą do reklamacji jest dowód zakupu.
 4. O zamiarze złożenia reklamacji należy powiadomić telefonicznie lub pocztą elektroniczną nasz sklep, a następnie przesłać reklamowany towar (wraz z ksero dowodu zakupu) pod adres wskazany przez Sprzedającego (koszt przesyłki ponosi osoba reklamująca dany towar).
 5. W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad i dostarczony na koszt Sprzedającego.
 6. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni od daty otrzymania wadliwego produktu.
 7. W przypadku braku możliwości naprawienia bądź wymiany wadliwego produktu na nowy sklep PRZEDRAJDEM.pl zwraca koszt zakupu towaru pomniejszony o koszty wysyłki.


V. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę ATONE Krzysztof Kretkiewicz danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.(Dz. U. 2002 r. nr 102 poz. 926, z późniejszymi zmianami).


VI. Dane firmy
  Operatorem sklepu PRZEDRAJDEM.pl jest firma:

  ATONE Krzysztof Kretkiewicz
  ul. Wąwozowa 8/156
  02-796 Warszawa

  NIP: 951-187-42-07
  REGON: 016432833

  tel. 501 401 601
  tel. 22 205 06 48
  fax. 22 205 06 49


  Godziny pracy: pon. - pt. 10:00 - 19:00 sob. 10:00 - 16:00


  Numery kont:
  mBank: PL 35 1140 2004 0000 3302 5163 3203
  Inteligo: PL 50 1020 5558 1111 1123 2480 0073


  Regulamin obowiązuje od 15.07.2009

gadugadu : 1695456


e-mail :sklep@przedrajdem.pl

Informacja o produktach i zamwieniach:

tel. 501 401 601

tel. 505 221 405

fax. (22) 205-06-49

Odbiory osobiste

Sklep Przedrajdem.pl
Kobucka 11
02-699 Warszawa
pon. - pt. 10:00 - 19:00
sob. 10:00 - 16:00

Jak do nas trafi?

sklep z wycigarkami w warszawie mapa


W sklepie w Warszawie zajmujemy si take sprzeda akcesoriw do quadw. Posiadamy ponad 7000 produktw ktre mog si przyda lub s niezbdne w jazdach terenowych quadami, motocyklami i samochodami, czyli wszystko to co znamy z praktyki teraz w wersji dla Innych.


Wszystkie wycigarki ktre mamy w ofercie mog Pastwo zakupi na raty. Wsplpracujemy z firm

W sprawie szczegw prosimy o kontakt telefoniczny